Wrocław wprowadził zakaz cyrków ze zwierzętami!

Wrocław wprowadził zakaz cyrków ze zwierzętami!
Oceń
(Ocena: 5, Głosów: 2)
Inicjator akcji na rzecz zakazu występowania cyrków ze zwierzętami we Wrocławiu - Jarosław Zajączkowski właśnie poinformował o tym sukcesie na swoim profilu na Facebook'u: "Szanowni Państwo. Drodzy Przyjaciele. Jestem po spotkaniu z Prezydentem Wrocławia Rafał Dutkiewicz Zanim zrobi to TVN, Polsat czy inne CNN chcę Was poinformować, że Wrocław JEST ZAMKNIĘTY DLA CYRKÓW ZE ZWIERZĘTAMI. Na mocy rozporządzenia Prezydenta od dziś nie będzie już dzierżawienia gruntów miejskich na potrzeby pokazów tresury zwierząt. W kwestiach związanych z wynajmowaniem gruntów nie będących własnością miasta, przygotowana zostanie uchwała nakazująca przestrzeganie rygorów bezpieczeństwa mieszkańców Wrocławia praktycznie eliminująca możliwości pojawienia się cyrków ze zwierzętami we Wrocławiu. Ostatnim Obywatelem Wrocławia, który podpisał się pod moim apelem do Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza o zamknięcie Wrocławia dla widowisk opartych na tresurze zwierząt jest PREZYDENT WROCŁAWIA Rafał Dutkiewicz DZIĘKUJĘ"

Komentarze

Wszystkie komentarze
 • 0

  Popieram. Trzeba koniecznie zamknąć ten cyrk na Wiejskiej w Warszawie.

 • 0

  Należy zamknąć więzienia bo ludzie się tam męczą. Kraty, ciągła kontrola, tylko godzina na spacerniaku raz na jakiś czas. Prysznic raz w tygodniu.

 • 0

  Super, szanuję za to Wrocław

 • 0

  NIE WIEM CZY TO DOBRY POMYSŁ.RÓWNIE DOBRZE MOŻNA ZAMKNĄĆ ZOO BO TEŻ ZWIERZETA SIĘ TAM MĘCZĄ... https://www.youtube.com/watch?v=TgthkpeyN_o

 • 0

  To bardzo dobry pomysł

 • 0

  I bardzo dobrze!