Jak szczotkuje się psa długowłosego?

Jak szczotkuje się psa długowłosego?
Oceń
(Ocena: 3, Głosów: 3)
Do szczotkowania psa długowłosego należy używać szczotki ze szczeciny lub miękkiej szczotki drucianej. Dodatkowo będziemy jeszcze potrzebowali grzebienia z luźno rozstawionymi zębami, aby zapobiegać filcowaniu się włosów. Po szczotkowaniu sierść należy przetrzeć wilgotną, ściereczką.

Komentarze

Wszystkie komentarze
 • 0

  a teraz napisze to co napisała karolina-jk Ewa, pies babci, Lara nie lubiła się czesać i wymyśliłam coś takięgo: Dać psu do powąchania szczatkę i dać mu smakołyk, potem dotknąć go szczotką i smakołyk, przeczesać więcej i ciacho. Pies będzie kojarzył czesanie ze smakołykiem. Przy następnych czesaniach stopniowo zmniejszamy ilość ciastek aż dojdziemy do 0. To naprawdę skutkuje. Lara już nie ucieka przed szczotką. hahahahahahaha

 • 0

  patrzcie napisze to co taki jedem i prosze Największym atutem psów rasy Shih Tzu jest to, że mają ludzki włos, a poza tym są przeurocze, przekochane i prześliczne :))Mam suczkę właśnie rasy Shih Tzu, nazywa się Bebe, czyt. Bejbe. Traktuje ją jak dziecko, ale muszę przyznać, że jest bardzo dobrze wychowana. Do ewa34: Twoja labradorka ma sierść, która przybywa jej w zimie, a którą przez całe lato musi zrzucić, żeby w zimie znów móc nabrać sierści. I tak w kółko Macieja :)) Ja lubię wszystkie pieski, bez wyjątków. Pozdrawiam miłośników piesków.! :))

 • 0

  nooo prawda ma długą ja bym takiego psa nie chciał za duzo czesanie:)

 • 0

  ale on ma długą sierść:)<33 heuheuheuheuheu:)lol

 • 0

  Co mam zrobić jeśli mój pies został zaniedbany i porobiły mu sie lekkie kułtony, jak je wyszczotkować?

 • 0

  mam psa shi tzu ale on nie lubi się szczotkować

 • 0

  Ewa, pies babci, Lara nie lubiła się czesać i wymyśliłam coś takięgo: Dać psu do powąchania szczatkę i dać mu smakołyk, potem dotknąć go szczotką i smakołyk, przeczesać więcej i ciacho. Pies będzie kojarzył czesanie ze smakołykiem. Przy następnych czesaniach stopniowo zmniejszamy ilość ciastek aż dojdziemy do 0. To naprawdę skutkuje. Lara już nie ucieka przed szczotką.

 • 0

  Największym atutem psów rasy Shih Tzu jest to, że mają ludzki włos, a poza tym są przeurocze, przekochane i prześliczne :))Mam suczkę właśnie rasy Shih Tzu, nazywa się Bebe, czyt. Bejbe. Traktuje ją jak dziecko, ale muszę przyznać, że jest bardzo dobrze wychowana. Do ewa34: Twoja labradorka ma sierść, która przybywa jej w zimie, a którą przez całe lato musi zrzucić, żeby w zimie znów móc nabrać sierści. I tak w kółko Macieja :)) Ja lubię wszystkie pieski, bez wyjątków. Pozdrawiam miłośników piesków.! :))

 • 0

  ja mam maltańczyka i prawie co dzienn szczotkuje mu futro nazwwa się Maja

 • 0

  Shih Tzu i Lhasa to podobne rasy, ale Shih mają przodozgryz i bardziej płaską mordkę, po tym najczęściej je rozpoznaję.

Pokaż więcej