Brak apetytu

Kropek, 2014-07-06 13:10:58

Nasz mały pieszczoch ratlerek od ponad tygodnia nic nie je. Miał bardzo złe wyniki morfologii. EKG wykazało "usterkę" lewej komory serca co spowodowało uszkodzenie nerek. Lekarz podał mu cztery kroplówki (przez 4 dni) oraz zastrzyki na apetyt i pobudzenie perystaltyki jelit. Niestety skutku nie widać a psina chudnie w oczach. Może ktoś zna jakiś sposób by psiak wrócił do "życia"? Proszę pisać na e-mail: [email protected]

WetCBDNA, 2014-08-21 07:29:15

Tutaj proponuję być w stałym kontakcie z weterynarzem i to właśnie on powinien doradzić odpowiednią karmę dla Twojego psa,jaka dokładnie był diagnoza? Postaraj się napisać szczegóły.

Gość, 2014-08-22 12:08:19

No tak, ale weterynarz nie jest za darmo! Stały kontakt to nie jest 5 zł!!! U niektórych weterynarzy to 200 zł musi zapłacić! Może pomyślał byś bo nie wiem co byś na to powiedział na miejscu Kropka! Ja uważam że ten weterynarz powinien powiedzieć jaką karmę stosować. Jak naprawdę się pogorszy to trzeba iść do weterynarza, a nie od razu. Psinka może i chudnie, ale może po tych zastrzykach? Nie jestem specjalistką, ale powiedz czy teraz lepiej się czuje?

Kropek, 2014-08-24 19:41:57

Już wszystko w porządku. Kroplówki i zastrzyki musiały pomóc. Powoli nabiera na wadze a najważniejsze, że jest żywy i wesoły jakby nigdy nic mu nie dolegało. Kupiłem też dedykowaną przez lekarza karmę. Zajada ją z apetytem ale leki nasercowe musi brać do końca życia. cóż, taki żywot. Ja też codziennie na "prochach" Pozdrawiam forumowiczów, przyjaciół naszych braci mniejszych.

WetCBDNA, 2014-09-18 15:03:09

W takim razie cieszę się,że już wszystko jest w porządku,widać że zastrzyki pomagają i oby tak dalej. Daj koniecznie znać za jakiś czas jak czuje się piesek,będziemy czekać na Twoją odpowiedź na forum.

Gość, 2019-04-28 19:41:40

Może też problem jest z doborem karmy, bo powinny być to odpowiednie produkty które będą w stanie wspomagać rozwój psa i pozwolą na utrzymanie jego zdrowia. Dlatego ze swojej strony polecam sklep https://tricolor.pl w którym znajdziesz ich naprawdę pokaźny wybór. Ja dla swojego szczeniaka kupuję tutaj Ardden Grange Puppy Junior w którego składzie spora część to mięso z kurczaka i też posiada całkiem wysoką kaloryczność co jest potrzebne szczególnie do tego 8 tygodnia.
Odpowiedz jako gość