Co Państwo myślą o psiej/kociej karmie dla Swojego pupila?

Gość, 2015-06-28 09:29:39

Witam.
Temat jest trochę zrobiony jako 'dyskusja'.
Co myślicie o psiej karmie?
Według mnie, uważam, że psia czy nawet kocia karma to za przeproszeniem śmieci. Zwierzęta tak samo jak ludzie powinny jeść różnie rzeczy, a nie tylko psią karmę czy psie smakołyki. Mój pies nie dostaje suchej karmy. Daję mu to co pasuje. Najczęściej gotowane rzeczy, czy resztki z jedzenia. Nie daję oczywiście mu kości, bo wiem że to szkodzi.

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Pozdrawiam

Zachęcam do odpowiedzi młodzież, osoby dorosłe i naszych Adminów.

hUbert, 2015-07-20 10:56:23

Ja też ograniczam podawanie psu karmy do minimum. Nie widziałem na rynku jeszcze organicznych produktów dla zwierząt. Gdyby były to chętnie bym spróbował podać mojemu psu

kokoszek, 2015-10-02 12:25:16

A dlaczego? Jedyny powod jaki mozna karme ograniczyc to zeby...ale jak sie dba o zeby to nie ma problemu z jedzeniem karmy...ja stosuje zel dentystyczny orozyme z pozabiegu. pl i ma piekne kielki :)

agnieszkakawala, 2016-02-09 14:32:02

Sucha karma jest zła, ale tylko ta z najniższej półki, w której są same "wypełniacze". Jeśli chodzi o suchą karmę to bardzo polecam Farminę. Każda karma tej firmy ma bardzo dobry skład. Nie ma żadnych zbędnych w kociej diecie dodatków i konserwantów. Karmy te są dostępne w Polsce od niedawna. Możecie je znaleźć np. u nich na stronie: http://www.farmina.com/pl

Za nic w świecie nie kupujcie Whiskasów, Kitkatów i innych marek tego typu. Jeśli w ogóle jest w nich mięso to tyle co kot napłakał ;)

Mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam.

Pozdrawiam,
Agnieszka

agnieszkakawala, 2016-02-09 14:33:18

Napisałam tylko o kotach, sorry. Psów tyczy się to samo oczywiście :)

AgnieszkaDuda, 2018-06-21 13:38:07

Ja sama dbam o to co jem więc uważam też na to co je mój psiak. Dbam o jego zdrowie tak samo jak i o swoje. Dlatego kupuję mu najzdrowszą karmę Bozita. Czasami też zdarzy mi się samej mu coś przyrządzić. Zależy mi żeby nie faszerować go żadną chemią
Odpowiedz jako gość