UWAŻAJCIE NA TĄ KLNIKĘ!!!!

Gość, 2016-08-02 17:20:34

UWAGA!!!! Przestrzegam Was moi kochani przed Żoliborską Kliniką Weterynaryjną mieszczącą sie przy ul. Schroegera 72 A w Warszawie.Bardzo nie polecam tej kliniki!!! Zabili moja ukochaną kotkę :( Moja kotka miała zdiagnozowanego guza i mieli zrobić jej operację wycięcia tego guza i pobranie jego części do badania histopatologicznego. Po operacji kotka się obudziła i powiedzieli nam byśmy zostawili kotkę w klinice,bo kroplówka musi powoli ściec. Po jakimś czasie dostaliśmy telefon,że kotka dostała wstrząsów, że długo ją reanimowali, a później zdechła. Pobrali bardzo dużo pieniędzy za samą operację-880 zł, przy czym operacja miała kosztować 400 zł,samo wysłanie wycinka do badania histopatologicznego miało kosztować ponad 100 zł, a oni nie wysłali tego wycinka do badania i oddali nam śmieszne 61 zł,ale nie to jest najgorsze,najgorsze jest to,że dodatkowo pobrali pieniądze za reanimacje,która tak naprawdę powinna być w cenie,to ich obowiązek!!! Jakby leżała jeszcze parę dni w klinice po wybudzeniu to też by dodatkową kasę pobrali?! Operacja została spartaczona;skoro kotka się obudziła,a później zdechła. Jeszcze co nam mówiła lekarka przez telefon,że ona była w słabym stanie przed operacją. Skoro była taka słaba to czemu nie zalecili nam uśpienia? Mniej by cierpiała, nie zalecili,bo mniej to kosztowało. Dodatkowo wydali kotkę w zwykłym worku na śmieci wcześniej mówiąc, że możemy kotkę zostawić u nich za dopłatą; pewnie by ją wyrzucili na śmietnik w tym worku!!! Jestem zdruzgotana,jak próbowaliśmy wyjaśnić sprawę, to lekarz ot tak po prostu o tym wszystkim opowiadał jak by to nie było żywe zwierzę. Przestrzegam wszystkich przed tą kliniką!!!! Lekarz- dr Łukasz Sokalski to po prostu maszyna do zarabiania pieniędzy!!!! Udostępniajcie by Wasze zwierzątka nie cierpiały.

Feniks, 2016-08-04 16:39:52

dzięki za ostrzeżenie i przykro mi, że twój zwierzak tak skończył ;-(

Gość, 2016-08-18 09:36:41

Bardzo ci dziękuję za ostrzeżenie przed tą kliniką weterynaryjną.

Gość, 2016-09-01 16:30:38

Jejku bardzo współczuję :(

Krypcia, 2016-10-15 22:35:20

trzeba uważać ostatnio było w telewizi że kotu podawali psie szczepionki przez 3 lata bo uważali że koty to takie małe psy
Odpowiedz jako gość