Co zrobić z pieskiem?

Gość, 2018-03-19 16:13:12

Hej. Mam problem. Mam pieska 12 letniego. Jest to sznaucer biały pomieszany z yorkiem. W połowie czerwca wychodzę za mąż i przeprowadzam się do męża i teściowej. Chciała bym moja suńke zabrać ze sobą ale ani przyszły maz ani tesciowa nie wyrazaja zgody. Z kolei moja mama nie chce jej w domu bo ciagle szczeka na mojego brata. Jestem zalamana. Bardzo ja kocham. Plakac mi sie chce na sama mysl o wyprowadzce. Nie chce jej nikomu wydawać. Proszę o rady jak to pogodzic ;(

Gość, 2018-03-28 03:45:54

wybieraj pies albo maz.pies to wierny przyjaciel a maz to tylko znajomy ktory kiedys odejdzie.

Panaqua, 2018-05-09 20:42:41

Moim zdaniem powinnaś bardzo naciskać na to, żeby twój pies był z Tobą - to ważna postać w Twoim życiu i pamiętaj, że Ty jesteś dla tego psa wszystkim. Na pewno nie oddawaj nikomu tylko walcz o niego.

juliaa, 2018-05-25 08:53:43

Moim zdaniem, jeżeli miałaś pieska przez jakiś czas ciągle przy sobie, to stał on się częścią twojego życia, a jeżeli twoi przyszli współlokatorzy nie mają żadnych problemów zdrowotnych związanych z pieskami, nie powinni oni kazać Ci żegnać się z twoim czworonożnym przyjacielem. Powinnaś ich przekonywać, bo chcąc nie chcąc, piesek to żywe stworzenie, które również ma uczucia.
Odpowiedz jako gość