Odpowiednie żywienie dla kotów

Gość, 2019-03-27 17:59:57

Spraw dotyczących żywienia naszych kotów jest bardzo dużo. Wiele osób ma dylemat czym powinno karmić się naszych pupili. Kot różni się od człowieka i dlatego nie zje wszystkiego to co człowiek jego dieta powinna zawierać mięso jak i produkty pochodzenia roślinnego. Kot jest mięsożernym zwierzęciem ale nie zje mięsa z resztek ze stołu. Przyprawy w naszych posiłkach są niezdrowe dla ich wrażliwych żołądków szczególnie sól. Koty najbardziej przystosowane są do suchej karmy lub takiej w której zawartość wchodzi mięso. Posiłki powinny być zbilansowane. Jeśli chodzi o picie to mleko jest najbardziej znaną formą napojenia kota ale woda jest najważniejszym elementem do przeżycia kotów a więc jest bardziej korzystniejsza dla organizmu.
Zachęcam do ustalenia diety dla waszych pupili.
L2

L3

Gość, 2019-03-27 18:36:54

Dziękuję bardzo za te trafne uwagi mam zamar zacząć z nich korzystać dla dobr mojego pupila.

Gość, 2019-03-27 21:25:36

Bardzo podoba mi się ten wykład.❤

Gość, 2019-04-03 09:19:12

Nie byłam tego świadoma ale wet mnie uświadomił ze karma dla kotów powinna być na prawdę dobra jakościowa , zawierać witaminy i niezbędne składniki dla kota . Polecił na bozite i powiem ze narazie nam się sprawdza .

Gość, 2019-04-05 22:05:51

no wiadomo ze kot to nie czlowiek i nie zje/nie moze jesc tego co czlowiek. ja mojej Pusi podaje karme z bozity, ma sprawdzony sklad a ona ja lubi, najbardziej smakuje jej karma z lososiem :)

Gość, 2019-06-01 12:47:39

Niestety sporo błędnych informacji. Koty nie powinny spożywać żadnych produktów pochodzenia roślinnego. Dodatkowo karma sucha jest jedną z najmniej zdrowych rodzajów żywienia kotów. Koty powinny być żywione albo dobrą jakościowo mokrą karmą albo dietą barf

Gość, 2019-08-28 09:44:41

Ja polecam tą karmę mokrą dla kotów, ma bardzo dobry skład - https://apetete.pl/karmy-mokre-dla-kota/filter/producent/catz-finefood.html
Odpowiedz jako gość