Dziwne zachowanie psa

Gość, 2021-03-04 16:57:31

Dzień dobry. Mam problem z psem, nie wiemy już co robić, rozkładamy ręce. Pies boi się partnera, nie to jest dziwne. W jednej chwili biega do niego szczęśliwi, bawi się, wszystko jest w porządku a w pewnym momencie po prostu siedzi w kącie, partner nie wie o co chodzi , bo zachowanie zmienia się z sekundy na sekundę. Nie wiemy dlaczego tak jest. Psa wzięliśmy parę miesięcy temu. Ja siedzę w domu z racji tego że wychowuje córkę i psiak jest z nami, partner wraca z pracy jak wchodzi, cieszy się merda ogonkiem, chce się bawić a chwilę później siedzi w kącie, boi się i siusia pod siebie. Nie wiemy co mamy robić, bo nie wiemy czym to jest spowodowane.

Gość, 2021-03-12 08:58:26

najwyraźniej wasz pies jest nie dokońca oswojony z wami dawajcie mu różne przysmaki starajcie się z nim często wychodzić na dwór i powoli się oswoi

Gość, 2021-03-22 17:49:24

Możliwe, że pies jest zazdrosny o Twojego partnera. Zazdrość nie jest cechą typowo ludzką. Temu niskiemu uczuciu od czasu do czasu ulegają nawet... psy. Jest to już potwierdzone przez naukowców. Tu możesz przeczytać, skąd bierze się zazdrość u psa, w jaki sposób zachowuje się zazdrosny pies, a przede wszystkim – jak sobie z nią radzić https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/nowi-wlasciciele/czy-psy-bywaja-zazdrosne/ Poobserwuj psa i spróbuj zastosować zalecone wskazówki.
Odpowiedz jako gość