Dobra karma dla psa - wybór

Gość, 2021-04-14 10:11:02

Cześć :)
Szukam przede wszystkim bogatego i naturalnego składu w przypadku karm dla dorosłego dużego psa. Macie jakieś ciekawe podpowiedzi z własnych doświadczeń które też Wasze psiaki uwielbiają? Jeżeli tak, to z góry dzięki za konkrety!

Gość, 2021-04-16 10:25:48

Zdecydowanie powinniście wziąć pod uwagę karmy na bazie świeżego mięsa z dziczyzny (bez drobiu) i odpowiednimi suplementacji dla jego zdrowia. W przypadku dobrych karm tutaj na pewno można wymienić Empire Petfood jak https://empireshop.pl/hipoalergiczna-karma-dla-psow/karma-dla-owczarkow którzy mają wersje dla dorosłych, starych i młodszych psów różnych ras. Warto na spokojnie sprawdzić. Pozdrawiam

Gość, 2021-04-21 09:23:42

Dobra propozycja i jeżeli chodzi akurat o wybór karmy to śmiało mogę się zgodzić, że warto sprawdzić karmy i przysmaki od Empire PetFood w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, szeroki wybór i odpowiednio zbilansowany skład co do którego naprawdę trudno byłoby się przyczepić. Możesz też użyć kodu rabatowego FB10 to zakupy będą 10% tańsze ;)

Gość, 2021-04-21 09:39:46

Ciekawe o nich jeszcze nie słyszałam, ale na pewno sprawdzę czy mojemu owczarkowi belgijskiemu posmakuje ;)

Gość, 2021-04-27 08:29:55

O to o tym rabacie nie słyszałem, ale też wykorzystam w takim razie! My dla naszego yorka kupujemy tą wersję karmy - https://empireshop.pl/hipoalergiczna-karma-dla-psow/karma-dla-yorkow sucha, hipoalergiczna karma i mega dobry oraz naturalny skład. Obsługa też potrafi doradzić i same dostawy są zrealizowane terminowo.

Gość, 2022-04-24 11:37:15

Powinna być to dobrze zbilansowana karma oczywiście jeśli chodzi o wieku, rasy i też schorzenia z jakimi się boryka. Dlatego właśnie ja wybieram markę Specific które sa tez zalecane prze weterynarzy Ja mogę polecić Adult Organic przeznaczona dla dorosłego psa to pełnoporcjowa i w pełni zbilansowana organiczna karma sucha dla psów dorosłych różnych ras, nie ma problemó z trawieniem no i nasz buldog ma mnóstwo chęci do zabaw ;)
Odpowiedz jako gość