Karma sucha na bazie mięsa dla psa?

Gość, 2022-02-07 11:20:34

Hej!
Szukam dobrej jakości karmy o naturalny składzie na bazie dobrej jakości mięsa z dodatkowymi suplementami bez zbóż. Jaką wybieracie dla dorosłych owczarków niemieckich?

Gość, 2022-02-09 09:00:34

Według mnie przede wszystkim warto unikać karm ze zbożami, ziemniakami, czy również nie do końca najlepszego mięsa dla psiaków jakim jest drób. Dlatego od szczeniaka kupuję karmę Empire https://empireshop.pl/ z dodatkowymi suplementami gratis w zestawie. Wyłącznie ze świeżego mięsa dziczyzny i stanowi 80% składu, nasza Luna się zajada z miski wszystko znika :)

Gość, 2022-02-10 08:31:12

Najlepiej przetestować sobie różne karmy suche jakie mogą odpowiadać konkretnym potrzebom pupila i jego wieku. Ja dlatego właśnie zanim zamówiłem większą paczkę karmy do empire to wcześniej wziąłem mniejszą próbkę żeby zobaczyć czy będzie mu smakowało. Zjadł wszystko, nie było problemów z trawieniem także wzięliśmy już dużą paczkę i przy niej zostaliśmy.

Gość, 2022-02-10 08:34:35

O super, na pewno sobie sprawdzę i mam nadzieję że trochę tych podpowiedzi jeszcze się pojawi :)

Gość, 2022-02-21 08:23:19

My także raczej pozostajemy przy wyborze karmy empire która dostarcza wszystkiego czego pies może potrzebować, bez zbóż, konserwantów i ziemniaków. Aż 80% to świeże mięso m.in dziczyzna i też dobre suplementy dla ich zdrowego rozwoju dopasowane do wieku, ale i jego rasy.
Odpowiedz jako gość