Dobre karmy dla szczeniaka bez zbóż i ziemniaków

Gość, 2022-04-09 13:22:21

Cześć,
Szukam dobrej naturalnej karmy dla szczeniaka bez zbóż i ziemniaków, macie może dla mnie jakieś wskazówki gdzie ich szukać i jednocześnie na jakie marki warto według Was zwrócić szczególną uwagę?

Gość, 2022-04-12 09:34:57

Według mnie przede wszystkim powinna być to zdrowa, świeża no i oczywiście smaczna karma. Ja przede wszystkim unikam karm ze zbożami, ziemniakami, czy drobiem. W mojej opinii dobrym wyborem jest zdecydowanie Empire, bo mają karmy dla mniejszych i większych ras. Nawet jest kategoria dla maltanczyków "EMPIRE Hipoalergiczna Karma dla Dorosłych Maltańczyków 1.8kg+200g Gratis" na pewno warto przetestować :)

Gość, 2022-04-13 08:42:48

Dobra karma to podstawa zarówno jeśli macie młodego psiaka, dorosłego, czy także wiekowego ponieważ ważne jest aby nie było zbóż, dobrej jakości mięso i witaminy wspierające mocne kości i zdrowe serce. Z pomocą empire na pewno układ trawienny wróci do odpowiedniego stanu.

Gość, 2022-04-13 08:47:53

O to fajnie, dzięki wielkie za informacje! Na pewno zerknę :)

Gość, 2022-04-19 12:44:11

Empire to jest marka premium wśród karm hipoalergicznych i warto podkreślić, że jest to Polski producent. Dba on o najwyższą jakość swych karm, a do tego świetnie je pakuje, że pomimo dużego opakowania świeżość karmy utrzymywana jest przez długi czas.

Gość, 2022-04-27 08:50:50

Dokładnie, dlatego lepiej postawić na jakościowe żywienie niż co chwilę szukać czegoś innego bo psina na to źle reaguje
Odpowiedz jako gość