Karma dla kota

Lukas, 2016-08-01 14:59:29

Jaką karmę podajecie kotu? kupowałem przez długi czas whiskasy itd z supermarketów, ale weterynarz powiedział, że te karmy nie są dobrej jakości pożywieniem dla kota i lepiej kupować coś zdrowszego. Od dwóch miesięcy podaje Artemis Feline Formula, to sucha karma dla kotów, często polecana, także bez obaw zacząłem podawać kotu i jednak weterynarz miał rację. Sierść jak i zdrowie kota znacznie się poprawiło. A wy jakie karmy podajecie? :)

Lukas, 2016-08-01 15:00:44

Proszę o poprawienie nazwy wątku przez moderatora :)

Solik, 2016-08-04 20:05:36

Jak najbardziej karma Artemis jest jedna z popularnych i bardzo dobrych odżywczo. Posiada wiele składników wspomagających rozwój i zdrowie naszych pupili. Ja również jej zawierzyłem. Także szybko z niej nie zrezygnuje.

Gość, 2016-08-17 13:37:17

Muj kot lubi wszystkie karmy.

Gość, 2016-08-18 09:53:28

Z karmami dla mojego kocurka różnie bywało, na początku whiskasy itd z supermarketu, ale potem zaczęłam bardziej zgłębiać temat żywienia kota i podaje mu od kilku miesięcy te karmę https://propetsklep.pl/pl/p/Artemis-Feline-Formula-Karma-dla-kotow-8%2C2kg/158

Gość, 2016-08-23 13:07:33

Też zaopatruje się w sklepie Propetsklep i kupuje dla mojego kota Artemis Feline Formula. Ta karma jest pełnowartościowa, która zawiera bukiet pysznych mięs, owoców i innych przypraw. Mój kot je uwielbia i czuje się po nich bardzo dobrze.

bibitka, 2016-10-07 20:28:15

My również podajemy Artemis jak dla mnie jest najlepsza. Weterynarz mojej koleżance także polecił tą karmę dla kotka

Petshooop, 2017-02-17 10:29:19

Tutaj polecam odejść od zwykłych karm marketowych które są niskiej jakości, na rzecz tych klasy premium, dostarczając tym samym niezbędnych składników odżywczych w diecie. Dotyczy to także mokrej karmy, warto poszukać w sklepach internetowych gdzie znajdziecie ich największy wybór.

andylane, 2017-03-15 11:19:46

Ja stawiam na jakość i wybieram karmy od Vollmersa - od 45 lat zajmują się produkcją i doskonale wiedzą jak to robić. Karmy nie dość że dobre (przynajmniej tak mi się wydaje po tym jak widze jak sie zajadaja moje kotki ta karma) to bogata w witaminy co jest niezbedne do prawidlowego funkcjonowania. Sprawdzcie sobie Vollmersa :)

Gość, 2017-04-30 22:04:59

Na blogu https://royalcanin.pl/blog/sucha-czy-mokra-karma-dla-kota-czyli-mieszane-zywienie-kota/ znalazłam rady i twierdzenie, że warto mieszać karmę sucha i mokrą, zwłaszcza u małych kociaków.
Odpowiedz jako gość