nowa karma SANCANI

Gość, 2017-01-26 10:18:51

cześć wszystkim! czy jest tutaj ktoś, kto podawał swojemu psu naturalną karmę sancani? Jak wrażenia? Jak wasz pies na nią zareagował? :)

Gość, 2017-01-28 16:39:28

Ja słyszałam o tej karmie o od weterynarza: http://modernpet.pl/ Podobno też dobra :)

Gość, 2017-02-07 08:15:12

ja podaję tę karmę mojemu psiakowi :) i daję mu też z sancani gryzaki. Psiak nie ma żadnych zaparć po niej, ani gazów. Widać że jest o wiele żywszy :)

Gość, 2017-02-14 23:08:07

chyba muszę kupić na próbę sancani, nie słyszałam o tej karmie wcześniej ale aktualna sucha karma coś nie pasuje ostatnio mojej suni więc trzeba zmienić

Gość, 2017-02-15 11:09:58

Mojemu psu zupełnie nie podchodzi :((( Coś musi być z nią nie tak, bo wszystko inne je ze smakiem :)

Gość, 2017-02-16 14:17:23

aż mi się wierzyć nie chce, jak patrzę na skład to nie ma w niej nic co mogło by szkodzić psom. Wiec to oznacza że z twoim psem jest coś nie tak i powinnaś/eś się udać z nim do weta. I aż mi się nie chce wierzyć, że ta nie podchodzi a 'wszystko inne' czyli ta cała chemia zjada ze smakiem ;)

Gość, 2017-02-17 07:02:57

Pisząc "wszystko inne" miałem na myśli inne karmy z wysokiej półki jak i przygotowane przeze mnie przysmaki :)

Do weterynarzy chodzimy regularnie (chodzimy do dwóch różnych, aby mieć niezależne opinie), ostatnio tydzień temu, Brutus jest okazem zdrowia :)

Nie rozumiem dlaczego tak bronisz tej karmy? Skład składem ale organizm zawsze reaguje po swojemu. Z ludźmi jest podobnie. Niekiedy po prostu czegoś nie lubią i tyle.

Gość, 2017-02-17 10:03:03

karmy dobiera się psiakom metodą prób i błędów to fakt :) trzeba znaleźć po prostu karmę, która podpasuje twojemu psu zarówno smakowo jak i zdrowotnie :) warto sprawdzać skład co się znajduje w karmie, czy są tam zboża, gluten itp, popularne zapychacze zamiast mięsa

Petshooop, 2017-02-17 10:20:47

Generalnie rzecz biorąc warto poszukać dobrej karmy w sklepach internetowych gdzie masz niższe ceny oraz szeroki wybór, polecam karmy OBT oraz Profine, dostępne w rozsądnej cenie u nas :)

Gość, 2017-02-26 19:00:31

dobór odpowiedniej karmy dla psa faktycznie nie jest łatwe, tym bardziej że niektórym rasom pewne składniki szkodzą i trzeba od tym pamiętać. Warto właśnie podawać psu różne karmy na próbę i obserwować jak piesek reaguje, a jeśli pasuje mu sancani czy jakaś inne to bardzo dobrze że znalazło się tę właściwą :)
Odpowiedz jako gość