Dobre karmy dla szczeniaka bez zbóż, ziemniaków i drobiu?

Gość, 2022-01-27 11:47:15

Szukam przede wszystkim dobrej karmy dla szczeniaka dużego psa w wersji bez zbóż, ziemniaków, czy drobiu. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć optymalną wersję bez problemów trawiennych :)

Gość, 2022-01-27 11:50:56

Zdecydowanie więcej uwagi warto zwrócić uwagę na to jakiej rasy macie psa i jego wieku. Dopasowane opcje będziecie mogli znaleźć u producenta Empire tym bardziej, że ich karma mega smakuje naszemu pupilowi. Ich propozycje oparte są w 80% na świeżym mięsie do tego z suplementami wspierającymi rozwoj i zdrowe trawienie.

Gość, 2022-01-27 11:56:50

Według mnie jak najbardziej dobrze tutaj wypadają karmy od empire to bardzo dobra wersja o naturalnym składzie i jednocześnie wsparciem dobrych suplementów które będą wspierały układ kostny, ale też odpowiedni rozwój psinki od szczeniaka przez kolejne lata. Polecam przetestować i zobaczyć jak przyjeła się u psinki

Gość, 2022-01-27 11:57:28

Zabieram się w takim razie za sprawdzanie jak radziliście, liczę że w końcu będzie to karma którą będziemy wybierali na dłuższy termin

Gość, 2022-01-27 12:05:30

Jak rozglądacie się za wyborem pełnowartościowej karmy dla swojego psa bez zbóż to szczerze polecam Empire. Dostępne są teraz całe zestawy w korzystnej cenie z dużą zawartością mięsa z dziczyzny bez drobiu Dla mojego labratora wybór Golden'a & Labrador Retrievera 24kg bardzo mu posmakowała a przy innych co chwile cos mu nie pasowało

Gość, 2022-04-21 08:17:15

Karma musi być dobrze zbilansowana i świeża z dodatkową ilością witamin dla zdrowego rozwoju czy też obudowy układu kostnego. Dlatego tutaj mogę polecić do sprawdzenia zdecydowanie karmy specific takze wzielismy na probe i juz przy niej zostaliśmy. Na ten moment dla szczeniaka wybieramy Food Allergen Management https://omegakarmy.pl/produkt/specific-cdd-hy-food-allergen-management-7kg/ bardzo dobra, nic w misce nie zostaje no i aldnie sie trawi
Odpowiedz jako gość