czy wyżucił byś kiedyś zwierzaka na śmietnik bo ci coś zniszczył

pusia123, 2012-12-11 16:55:51

ja nigdy ,choć kiedyś moja znajoma miała taki zamiar. ja osobiśćie mam trzy zwierzaki i dobrze mi z tym .Nawet niewiem jak można było by wyżucić zwierzaka na śmietnik


P.S. prosze pomagajcie i adoptujcie psy i koty ze schroniska

Gość, 2012-12-22 15:26:29

Jakbym zobaczył, że ktoś wyrzuca zwierzaka bo coś mu zniszczył, to bym go zniszczył!

Gość, 2012-12-27 16:00:18

witam jestem bardzo czulana krzywde zwierzat czlowiek jakkolwiek by nie potrzebowal pomocy to moze ja znalesc sam a zwierze nie umie przeciez mowic i prosic o jakakolwiek pomoc lezacego i potrzebujacego pomocy nie mowie tu o chorym ale o bezdomnych a zwierze np. po wypadku to prosze mi wierzyc pierwszej pomocy udziele najpierw zwierzeciu a to dlatego ze zwierze nie z wlasnej winy stalo sie bezdomne a z winy czlowieka ktory go domu pozbawil a czlowiek z wlasnego wyboru stal sie bezdomny np. przez alkohol i co kto wymaga w 1 kolejnosci pomocy co wy na to wierzcie mi ze gdybym zobaczyl czlowieka lezacego w upojeniu alkoholowym z cala pewnoscia go mine

Gość, 2013-01-06 22:38:49

nie.

ps. słownik ortogrAFICZNY mile widziany... "wyrzuciłbyś" :P

Gość, 2013-01-08 01:18:34

Co za kretyńskie pytanie? jak w ogóle można o czymś takim pomyśleć? Mój kot od dwóch tygodni znaczy mi w domu. Wszystko śmierdzi, ja nawet sylwestra i nowy rok spędziłam na sprzątaniu i praniu ale nawet przez myśl by mi nie przeszło żeby się go pozbyć. jutro idziemy na kastrację i mam nadzieję że wszystko wróci do normy. ale cóż ludzie wolą zamiatać problemy pod dywan , bo tak jest wygodniej.

Gość, 2013-01-09 15:04:11

Ja nigdy i nie rozumie pytania. Mam dwa kotki i jeden notorycznie przegryza mi kable elektryczne. Ale nigdy bym nie pomyślała żeby go wywalić. I tak go kocham i naprawiam szkody. A nowa choinka jest w sypie, bo tyle razy mój Fares ją głaskał łapką, że nie nadaje się do niczego.

Gość, 2013-01-14 15:31:22

co?! nigdy w życiu ... jak bym zobaczyła ,że ktoś wyrzuca zwierzaka na śmietnik to bym dała temu idiotowi tyle złego ile by sie dało i bym go zniszczyła. jakie to durne wyrzucić zwierzę na śmietnik!

Gość, 2013-01-15 19:39:07

Masakra .
Gdybym zobaczyła , że ktoś wyrzuca zwierzaka na śmietnik dała bym mu po dupie i tyle . Zwierzak to najlepszy przyjaciel człowieka .
Ja bym odkupiła nową rzecz , a nie wyrzucać bezbronne zwierzaki na śmietnik .
!!!

Gość, 2013-03-01 08:27:13

nie??????????????????????????????????????????????????????

Gość, 2013-03-24 00:52:39

ZDECYDOWANE NIE DLA POWSZECHNEGO W INTERNECIE MONGOLIZMU ANALFABETYCZNEGO !!! ROBICIE TO CELOWO ??? CZY JEŚLI JUŻ JEST SIĘ DEBILEM, TO TAK TRUDNO CHOCIAŻ SPRAWDZIĆ BŁĘDY W WORDZIE ZANIM SIĘ COŚ PUŚCI W SIEĆ ??? NA PAWIA MI SIĘ ZBIERA ...
Odpowiedz jako gość