nowa karma SANCANI

ZooFood, 2017-02-28 12:59:55

Witam na forum :) Co do wyboru optymalnej i dobrej karmy to pełna zgoda, zawsze należy brać pod uwagę kilka czynników jak rasa naszego psa lub jego waga, wiek i problemy związane z alergią.

Gość, 2017-03-14 21:20:53

ja podaję mojemu psu różne karmy - w tym własnie sancani - i nie ma żadnego problemu z regularnym wypróżnianiem, nadwagą czy apatią. Grunt to wybierać karmy dobre jakościowo bogate w składniki odżywcze a nie jakiś miał

Gość, 2017-04-22 11:02:35

Chyba zabiorę mojego chomika do zoologicznego Bo kupię mu coś fajnego

Nie wiem co to może być ale na pewno coś fajnego chyba kupię mu coś jeszcze jeszcze jeszcze fajnego mu kupię Nie wiem co to będzie ale na pewno coś fajnego

Elkaaaa, 2017-05-13 11:41:59

Tej karmy jeszcze nie podawałam swojemu psu, ale wygląda ciekawie pod kątem składu. Póki co moim faworytem jest Orijen: https://www.keko.pl/firm-pol-1440589314-Orijen.html. Nie zawiera składników zbożowych i sztucznych wypełniaczy. W składzie jest dużo mięsa, więc to dobrze. I tak jak poprzednicy pisali dobór karmy dla psa może być dość długotrwały bo trzeba cały czas obserwować jak reaguje na daną karmę i czy nie ma po niej jakichś nieprzyjemności.

longin, 2017-05-23 16:57:33

Stosuję stale tą samą, sprawdzoną karmę i nie zamierzam jej zmieniać z powodu pojawiających się nowości. Mój pies już trochę lat przeżył, więc do pożywienia dodaję Hepatiale Forte - VetExpert wspomagający funkcje wątroby.

Rikoland, 2017-11-14 09:28:18

Akurat nie miałem nigdy styczności z tą karmą, więc ciężko jest mi się wypowiedzieć co do jej składu oraz jakości i trudno jest mi to ocenić,. Polecam bazować na sprawdzonych karmach jak Acana, Brit Care, znajdziecie je na naszej stronie.

Gość, 2018-01-06 13:12:11

Kupowałam mojemu psu tą karmę ale nie chciał jej specjalnie jeść, zmieniłam na Petvitę i nie mam już z tym problemu. Pies je i nie traci na wadzę. Ma dobry skład i jestem z niej zadowolona.

Gość, 2018-01-06 13:12:14

Kupowałam mojemu psu tą karmę ale nie chciał jej specjalnie jeść, zmieniłam na Petvitę i nie mam już z tym problemu. Pies je i nie traci na wadzę. Ma dobry skład i jestem z niej zadowolona.

Gość, 2018-01-07 16:50:53

Mój piesek nie chciał jeść tej karmy. Zaczęłam podawać mu karmę Petvita i bardzo mu smakuje. Zadowolona jestem z tego powodu bo patrzyłam na skład i jest bardzo dobry. Zboża i kukurydza zostały zastąpione warzywami i owocami co wiadomo ułatwi mu trawienie.

Rikoland, 2018-03-05 12:54:45

Jeżeli mowa o dobrych karmach które mają pewny, sprawdzony skład, polecam Acane oraz Orijen, na naszej stronie Rikoland.pl mamy teraz atrakcyjne rabaty, warto zerknąć.
Odpowiedz jako gość