Pomocy! Czy moja sunia została zgwałcona??? :(

Gość, 2020-08-09 13:01:32

Witam wszystkich,
Wiem, że do głupi temat i bardzo bolesny dla mnie, ale chciałabym dowiedzieć się czy to możliwe, że moja sunia mogła zostać zgwałcona przez młodego mężczyznę i nie ma po tym teraz śladu? Chodzi mi o to czy ogólnie gdyby coś takiego miało miejsce czy byłoby coś widać? Nie było mnie w nocy w domu, a z wywiadu wiem, że przez całą noc przebywała właśnie z nim w jednym pomieszczeniu, po moim powrocie zachowuje się bardzo dziwnie, ciągle śpi, a jak chcę ja pogłaskać lub ją wołam to ucieka wręcz przede mną i boi się, nigdy wcześniej się tak nie zachowywała, a jakj obejrzałam jej wszystkie miejsca intymne (pochwa, odbyt) to strasznie się zdenerwowała i zaczęła wąchać się w tamtych miejscach. Zaznaczę, że to dość duża suczka o rasie labrador, śladów żadnych takich naocznych nie ma, ale nie ufam temu mężczyźnie i podejrzewam, że mógł jej coś zrobić :( Bardzo proszę jedynie o informacje czy to możliwe, że mógł zrobić jej coś złego i nie ma teraz po tym śladu? Czy raczej to niemożliwe i coś byłoby widać? :( Jestem zrozpaczona :(
Odpowiedz jako gość