Pies nic nie je!!!

Gość, 2017-11-07 11:52:13

Sprawdźcie koniecznie poziom mocznika, kreatyniny i WAPNIA. Przy podwyższonym poziomie wapna piesek przestaje jeść, jest lek Kalzitonin, (ok. 38 zł/ 5 ampułek) pomaga. Na wymioty metoclopramid. Życzę Wam dużo cierpliwości w karmieniu i dużo wytrwałości.

Gość, 2017-11-07 15:08:37

mam boksera 9l i ma chore serce i tylko leki trzymają go przy życiu i ostatnio nic nie je chyba niedługo umrze . smuteczek

ojeja, 2017-11-08 11:39:18

macie starsze psy (gość - 17 letni seter, i gość - 13 letni hasior). Idźcie do weterynarza zróbcie psom badania. "Gosciu" z haszczakiem, zmień weterynarza, to że pies ma 13 lat nie jest powodem do tego zeby go od razu usypiać. Wiadomo że w tym wieku kondycja psa nie jest taka sama jak u młodego. Może powinieneś pomyslec o zmianie karmy, sposobie karmienia. Starszym psom zmienia się bardzo często smak, i to co zjadały z apetytem, okazuje się, że przestaje smakować. Może trzeba dosmaczyć jedzenie. Można równiez zmienic porę karmienia. Nie wiem co je twój pies, i ile razy dziennie, ale możesz mu spróbowac podawać jeść dwa razy w mniejszej ilości niż dostaje normalnie. Ale przede wszystkim idź do innego weterynarz i zrób psu kompletne badania krwi

Gość, 2017-11-15 23:20:39

Czy coś pomogło. Komuś? Mam ten sam problem, juz2razy zastrzyki dostał i glukozy ale on nawet sam się nie rusza :(

Gość, 2017-11-15 23:20:39

Czy coś pomogło. Komuś? Mam ten sam problem, juz2razy zastrzyki dostał i glukozy ale on nawet sam się nie rusza :(

AgnieszkaDuda, 2018-06-21 13:42:13

A może warto zmienić karmę na jakąś zdrowszą z dużą zawartością mięsa. Najważniejsze żeby była bez chemii

Gość, 2018-07-02 09:13:33

U nas tez były wymioty i zle samopoczucie . Okazało się ze to przez karme . Zła została wybrana . Weterynarz polecił nam wypróbować ta z Bozity i jak narazie się nam spradza.

Gość, 2018-09-01 19:00:25

Dlaczego nikt nie kończy wątku, niby coś piszecie, ale jak to się skończyło nie wiadomo. Czy leczenie (i jakie) coś pomogło, czy niestety nie. Forum jest po to aby pomagać (poprzez konkretnie opisane przypadki), a nie tylko prosić o pomoc i potem już zapomnieć o wszystkim. W ten sposób nie pomagamy tylko zajmujemy komuś czas i miejsce na serwerze. Mam podobny przypadek, sunia 16 lat. Nic nie je, nie pije od tygodnia. Jest skrajnie wycieńczona, Śpi cały czas, wstanie, podejdzie do miski z wodą, popatrzy i odchodzi spać. Wizyty u weta (dwóch różnych) jak na razie bez rezultatu. Niby jakieś zastrzyki, ale żadnego USG tylko domysły. Może ktoś coś ....

Gość, 2019-03-30 13:05:01

a może to uczulenie na jakiś składnik? kiedyś kupiłem w jakimś markecie paczkę karmy i zaraz wieczorem pies dostał biegunki i wymiotował... od tamtej pory zamawiam tylko wysokiej jakości karmy, okropnie się wtedy bałem o jego zdrowie!

Gość, 2020-02-27 21:28:41

Mam to samo z psem ktos juz moze wie co to moze byc ??!!!
Odpowiedz jako gość